Alternate Text سبد خرید :
0
تاریخ انتشار Need For Speed Heat اعلام شد
icon

تاریخ انتشار Need For Speed Heat اعلام شد


شنبه 26 مرداد 1398
| 921
 بعد از دو سال وقفه ، این بازی جذاب و هیجان انگیز بازگشته است . سازنده سری بازی های Ghost که مسئول ایجاد   Need For Speed Paybackنیز بود حال با  نسخه  جدیدی به نام  Need For Speed Heat در تاریخ 17 آبان برای کامپیوتر های شخصی، پلی استیشن 4  و   ایکس باکس وان راه اندازی می شود.
 گفته شده در این بازی شما به شهر Palm که دنیایی جهان باز Open-world است و در آن رانندگان خیابانی دور هم جمع می شوند تا همدیگر را بشناسند برده می شوید.در خیابان‌های این شهر با هم مسابقه می دهید تا پول و ارز بدست اورید و ماشین خود را با توجه به سلیقه خود شخصی سازی و به روز رسانی کنید.

 اما در طول شب باید مراقب باشید. زیرا پلیس در خیابانهای تاریک شهر مشتاقانه به دنبال رانندگان متخلف می گردد تا آنها را گیر بیاندازد.
 گفته شده که به این بازی امکانات جدیدی مانند افزایش قابلیت شخصی سازی ماشین ها ، واقعی تر شدن رفتار خودروهای موجود در شهر و خط داستانی بهتر، افزوده می شود. در زیر می توانید تریلر این بازی هیجان انگیز را ببینید.

 

 Pre-order های این بازی در حال حاضر در دسترس است. نسخه استاندارد به شما نسخه Mitsubishi Evolution X را ارائه می دهد در حالی که نسخه Deluxe به شما سه ماشین با ویژگی خاص می دهد:  
BMW i8 Coupe
Chevrolet Corvette Grand Sport
Mercedes C63 AMG Coupe 

 علاوه بر آن نسخه Deluxe شامل لباس منحصر به فرد برای راننده و پول اضافی در بازی است. لازم به ذکر است به کسانی که از قبل این نسخه جدید را سفارش دهند ۱۰ درصد تخفیف داده می شود. این بازی قرار است در17 آبان به بازار عرضه شود اما کسانی که EA Acess  وOrigin Access Basic  (or Origin Access Premier on PC) را دارا هستند می توانند ۱۰ ساعت اول بازی را در 14 آبان دریافت کنند.
شما می توانید بازی نسخه پیش خرید Need For Speed Heat را  از سایت irbazi تهیه نمایید و یا با خرید گیفت کارت پلی استیشن از اینجا و خرید بازی از طریق اکانت شخصی خود از امکانات نسخه پیش خرید این بازی استفاده نمایید.
  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید