Alternate Text سبد خرید :
0
تریلر جدید Ancestors: The Humankind Odyssey
icon

تریلر جدید Ancestors: The Humankind Odyssey


چهارشنبه 30 مرداد 1398
| 947

جدیدترین تریلر Ancestors: The Humankind Odyssey درباره امکانات و پیشرفت صحبت می کند.

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey  مانند یک بازی منحصر به فرد به نظر می‌رسد. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد که در آفریقای پیش از تاریخ پا بگذارند و آنها را برای زنده ماندن در محیط های سخت وادار می کند. 
این بازی میلیون ها سال از تکامل میمون را ترسیم می کند. اگرچه روایت بسیار اساسی در بازی وجود دارد، اکثر بازی بیشتر درباره تجربه این است که بازیکن چه کاری را انجام می‌دهد یا تصمیم میگیرد که انجام ندهد و اتفاقات چطور می توانند همه چیز را در اطراف شما تغییر دهند و بر آن تأثیر می گذارند.
این بازی برپایه گشت‌وگذار و اکتشاف در محیط ساخته شده است. بازیکنان در نقش گونه‌های اولیه از موجودات قرار می‌گیرند و با زنده‌ماندن و گشت‌وگذار، می‌توانند مهارت‌های جدیدی را کسب کنند و نسل آینده خود را مشاهده کنند.  
در این ویدیو با مدیر بازی یعنی Patrice Désilets مصاحبه شده است. او در مورد موضوعاتی همچون درخت مهارت و قوانین پیشرفت و اینکه بقای شما چقدر به کارهایی که در بازی می کنید بستگی دارد صحبت می کند و همچنین خاطر نشان می کند که چه چیزهایی در بازی یاد می گیرید. 

این بازی در تاریخ 5 شهریور برای رایانه های شخصی (pc) روانه بازار می شود. نسخه ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ برای اواخر سال جاری برنامه‌ریزی شده است.
 
  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید