Alternate Text سبد خرید :
0
حجم نهایی بازی Days Gone تایید شد
icon

حجم نهایی بازی Days Gone تایید شد


سه شنبه 27 فروردین 1398
| 1039

توضیحات در مورد حجم  بازی Days Gone

روز موعود نزدیک است. بعد از مدتها یکی از مورد انتظار ترین بازی های پلی استیشن 4 (ps4) یعنی بازی Days Gone ، هفته آینده منتشر خواهد شد. این بازی انحصاری که توسط استدیو Bend طراحی و ساخته شده پس از چند تاخیر کوچک و بزرگ مدت هاست که در تیر راس بازی بازها قرار گرفته و بسیاری اقدام به پیش خرید این بازی نموده اند تا جزو نفرات اولی باشند که به تجربه این اثر بپردازند.
خرید بازی days gone
شاید سابقه خوب سونی نسبت به اتشار موفق بازی های اختصاصی برای کنسول نسل هشتمی خود ps4 انتظارها را از بازی Days Gone بالا برده است تا مانند عنوان موفق Horizon Zero Dawn  شاهد یک بازی جهان باز (open world) البته این بار نه در دنیای ماشین ها بلکه در دنیای زامبی ها با المان های اختصاصی و جذاب این نسخه باشیم.
اگر شما هم از خریداران نسخه پیش خرید بازی Days Gone از سایت آی آر بازی هستید پیشنهاد می کنم حجم مصرفی اینترنتی خود را تا زمان انتشار بازی مدیریت کنید چراکه با توجه به اخبار منتشر و تایید شده به احتمال فراوان حجم این بازی در نهایت 67 گیگ خواهد بود. البته این حجم برای یک بازی جهان باز اصلا حجم غیر معمولی به حساب نیامده و کاملا طبیعی به نظر می رسد.
خرید بازی days gone
شاید ناامید کننده ترین خبری که منتشر شده این باشد که کاربران در روز اول انتشار یک بسته الحاقی یا به اصطلاح day one patch با شماره 1.02 دریافت خواهند کرد. سایز این بسته الحاقی هنوز اعلام نشده و حجم 67 گیگی که اعلام شده بدون محاسبه این بسته الحاقی می باشد.
 Days Gone در تاریخ 6  اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد وباید تا روز انتشار نهایی منتظر ماند و دید که آیا این عنوان ارزش این همه صبر رو داشته یا خیر!
شما همینک می توانید از بخش پیش فروش سایت آی آر بازی اقدام به پیش خرید بازی Days Gone کرده و از امکانات پیش خرید بازی استفاده نمایید.
 
  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید