Alternate Text سبد خرید :
0
خرید اکانت اشتراکی پلی استیشن ۴ ps4
icon

خرید اکانت اشتراکی پلی استیشن ۴ ps4


پنجشنبه 22 فروردین 1398
| 2176

باتوجه به نوسانات ارزی بوجود آمده و بالارفتن قیمت تمام شده یک بازی که عموما برای بازی های معروف ۶۰ دلار می باشد بسیاری از کاربران رو به خرید اکانتهای اشتراکی و یا خرید بازی به صورت دیجیتال آورده اند. البته این نکته را باید اشاره کرد که اکانت های اشتراکی نیز به صورت دیجیتال و کاملا قانونی توسط سایت آی آر بازی ( irbazi ) خریداری شده و بین کاربران به اشتراک گذاشته می شود.
تلاش ما در سایت آی آر بازی همواره بر روی ارائه ارزانتر تمامی خدمات و بازی های عرضه شده برروی سایت بوده و هست از همین رو با احتساب ارزان تر بودن بازی های سایت آی آر بازی و تقسیم شدن قیمت نهایی بین نفراتی که یک اکانت اشتراکی را تهیه می نمایند همیشه یکی از بهترین گزینه ها خرید اکانت اشتراکی می باشد.

خرید اکانت اشتراکی

 ** هشدار بسیار مهم **

متاسفانه درفضای مجازی سایت ها و یا کانال هایی وجود دارد که اقدام به فروش اکانتهایی با نام اکانت ترکیبی می نمایند که تمامی تمرکز و تبلیغ آنها بر روی این نکته است که با خرید یک اکانت به چند بازی دسترسی خواهید داشت اما باید این نکته را بدانید که تمامی این اکانت ها برای افراد حقیقی هستند که به دست افرادی هک شده اند که فرصت طلبان به اصطلاح فروشنده اقدام به دزدی اکانت های افرد واقعی مینمایند و در سایت و کانال خود به فروش می رسانند، خرید و فروش اینگونه اکانتهای به صورت کامل غیر قانونی بوده و احتمال بن شدن دستگاه شما همیشه وجود خواهد داشت ضمن اینکه اینگونه اکانتها هیچگونه گارانتی نداشته و نهایتا شما ۵ دقیقه برای فعال سازی وقت داشته و بعد از آن و حتی در همان بازه به احتمال فراوان اکانت قفل شده و پول شما کاملا از دست خواهد رفت. این نکته را هم درنظر بگیرید که اکانتی که خرید میکنید توسط یکسری هکر در اختیار شما قرار میگیرد که هرزمان می توانند مجددا کنترل اکانت را از شما و صاحب اصلی اکانت گرفته و به شخص دیگری بفروشد. این کار کاملا غیرقانونی بوده و بطور کامل از آن به نام دزدی یاد می شود.

اکانت هکی ps4

قابل ذکر است که تمامی اکانت های موجود در سایت آی آر بازی به صورت کاملا قانونی و به صورت رسمی از استور سونی خریدادری شده وبر روی اکانتهایی که به صورت اختصاصی توسط تیم آی آر بازی ساخته شده اند قرار میگیرند.
فروشگاه پلی استیشن 4
اکانت های اشتراکی دارای ۳ ظرفیت است که بین افراد تقسیم می شود که توضیحات کامل وآموزش استفاده از آن ها را در این آموزش می توانید مشاهده نمایید.
همچنین شما می توانید با مراجعه به این صفحه از اکانتهای اشتراکی سایت آی آر بازی دیدن فرمایید و از تخفیف های ویژه این سایت استفاده نموده و بازی مورد علاقه خود را خریداری نمایید

  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید