Alternate Text سبد خرید :
0
آموزش شارژ کردن کیف پول Steam استیم
icon

آموزش شارژ کردن کیف پول Steam استیم


شنبه 3 مهر 1400
| 559
**با توجه به قوانین اخیر شرکت استیم در رابطه با ریجن اکانت، دقت لازم جهت خرید گیفت کارت STEAM استیم را در نظر داشته باشید.
**در حال حاضر امکان تغییر ریجن ممکن پذیر نخواهد بود مگر در شرایط خاص و یا با ترفندهای پیچیده. بنابراین ریسک تغییر ریجن بالا می‌باشد.


برای شروع می‌توانید هم از سایت و هم از اپلیکیشن Steam استیم استفاده کنید. 
سپس باید به عضویت استیم دربیایید. و یا اگر از قبل ثبت نام کرده اید به حساب کاربری خود وارد شوید.

سپس با کلیک روی نام کاربری، گزینه Account details را انتخاب نمایید.

بعد از آن به صفحه‌ای انتقال پیدا خواهید کرد که در آن می‌توانید کیف پول استیم ( استیم والت steam wallet ) را شارژ و اعتبار آن را افزایش دهید.
در این صفحه اگر دارای کارت‌های اعتباری معتبر هستید به طور مستقیم با وارد کردن آدرس و شماره کارت قادر خواهید بود که حساب خود را شارژ گردانید در غیر این صورت برای کاربران ایرانی که معمولا به کارت‌های بین‌المللی دسترسی ندارند خرید گیفت کارت‌های Steam استیم  راه حل راحت‌تر و بدون دردسرتری خواهد بود.
در باکسی که در زیر مشاهده می‌نمایید می‌بایست کدی که پس از خرید گیفت کارت Steam استیم برایتان ارسال شده وارد گردد. پس از آن خواهید دید که اعتبارتان به میزان خریداری شده شارژ گردیده است.

در پایان باید یادآور شد که توصیه می‌شود در طول انجام این کار باید از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کرد و آی پی و ریجن از یک کشور باشد.

سایت آی آر بازی همواره تلاش می‌کند تا برای رفاه حال مشتریان گرامی گیفت کارت‌های Steam استیم را در مبالغ گوناگون در بستری امن و مطمئن با مناسبترین قیمت عرضه نماید.
  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید