Alternate Text سبد خرید :
0
تایید قابلیت های جدید Call Of Duty: Modern Warfare
icon

تایید قابلیت های جدید Call Of Duty: Modern Warfare


یکشنبه 3 شهریور 1398
| 1179
شرکت های  infinity ward و activision بصورت مشترک قابلیت های جدید گیم پلی بازی call of duty:modern warfare را تایید کردند
به طور خاص ، در سایت Reddit ، مدیر طراحی بازی چند نفره یعنی جو سیکو (Joe Cecot) تأیید کرده است که در صورت راه اندازی مجدد نرم افزار Modern Warfare این بازی دارای ربات های آفلاین  نیز خواهد بود .
بنابراین شما اگر دوستی برای بازی با او از طریق اینترنت ندارید میتوانید بازی چندنفره را از روش های دیگر نیز امتحان کنید.
ایشان در ادامه تایید کردند که قابلیت شخصی‌سازی مسابقات یا همان Custom Games در جدیدترین نسخه‌ حضور خواهد داشت. آقای سیکو بیان کردند که تیم سازنده از مسابقات ۱ در مقابل ۱ (1v1) برای حل اختلاف‌های خود در استودیو استفاده می‌کند. البته با توجه به این که بازی Modern Warfare بیشترین تعداد بسته‌های الحاقی را در بین عناوین سری دارد، باید انتظار اضافه شدن امکانات و محتوای جدید بسیاری را به این بازی داشته باشیم.

سرانجام ، و شاید جالب تر از همه ، او تأیید کرد حالت‌های خاص طراحی شده ای برای نقشه‌های بازی است. در کنار حالت شب (Night Mode)، شما می‌توانید حالت واقع‌گرایانه (Realism) را نیز فعال کنید که باعث از کار افتادن نقشه، HUD  و نشانه‌گر (Crosshair) شما می‌شود. البته ، شما به استفاده از تنها یک حالت محدود نمی‌شوید و می‌توانید با فعال کردن تمامی این امکانات، از یک مبارزه‌ی سخت و نفس‌گیر لذت ببرید.لازم به ذکر است که حالت شب فقط برای بعضی نقشه ها امکان پذیر است.
Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان منتشر می‌شود.
 
  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید