Alternate Text سبد خرید :
0
دو روز تا عرضه سه گانه GTA
icon

دو روز تا عرضه سه گانه GTA


چهارشنبه 19 آبان 1400
| 274
بعد از ماه‌ها شایعات دو روز دیگر ریمستر یا باز طراحی سه قسمت از سری بازی‌های پرطرفدار جی تی اِی در فروشگاه‌ها موجود می‌شود.
GTA: Trilogy نامیست که شرکت Rockstar برای آن در نظر گرفته که شامل San Andreas سن آندریاس، جی تی اِی 3 و Vice City وایس سیتی است.

شایعات انقدر پراکنده و گنگ بود که به آرامی در فضای مجازی پراکنده شد و مدتها زمان برد تا به یکباره برای همه شایعات قابل باور گردد. دلیل آن هم شاید سال‌ها شایعات پیرامون انتشار نسخه جدید GTA 6 باشد.
در هر حال یکی از مراکز اصلی این اخبار کشور کره بود و بخشی از کدهای تغییر کرده بازی‌ها با به روز شدن تروفی‌ها و اچیومنت‌های هر سه بازی، دیگر سند تایید این اخبار شد.
از تغییرات انجام شده می‌توان به بهبود گرافیک بازی و به طور خیلی ملموس به تصویر سازی آسمان و دور دست شهر اشاره کرد. گیم پلی هم برگرفته از GTA V روانتر و کاربر پسندتر شده است.
اکنون این سه گانه GTA جی تی ای کمتر از 48 ساعت دیگر فقط به صورت آنلاین و در آذر ماه به صورت فیزیکی برای پلی استیشن 5 ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس ، نینتندو سوییچ و کامپیوتر قابل تهیه است. قیمت 60 دلاری هم برای آن در نظر گرفته شده که صدای بسیاری را درآورده.
سیستم مورد نیاز برای اجرا شدن gta trilogy سه گانه جی تی ای بروی کامپیوترهای شخصی هم می‌توانید در تصویر زیر ببینید.
حجم بازی GTA: The Trilogy - The Definitive Edition هم بروی پلتفروم‌های مختلف مشخص شده. در کنسول ایکس باکس حدودا حجمی 49 گیگی نیاز دارید. نینتندو سوییچ 25.4 گیگابایت و نسخه کامپیوتر نیز 45 گیگابایت. البته برای پلی استیشن اعلام نشده ولی در همین حدود انتظار داریم.
 
  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید