Alternate Text سبد خرید :
0
ارورهای رایج گیفت کارت اپل
icon

ارورهای رایج گیفت کارت اپل


سه شنبه 6 خرداد 1399
| 1249

ارورهای رایج گیفت کارت اپل

در این مقاله با انواع ارور های گیفت کارت اپل آشنا خواهید شد و یاد میگیرید در شرایطی که با هر یک از این ارور ها مواجه شدید چکاری انجام دهید.
موقع ردیم کردن گیفت کارت اپل ابتدا مطمعن باشید که آی پی شما غیر از ایران است تا به مشکل نخورید. 

ارور the code has already been redeemed

ارورهای رایج گیفت کارت اپل
ارور بالا به شما می گوید که گیفت کارت شما قبلا استفاده شده است ولی توسط چه کسی را هیچ کس حتی اپل هم به شما نخواهد گفت . توصیه من به شما این هست که ابتدا یکبار از آی دی خارج شوید و مجدد لاگین کنید و پس از sign out  و sign in  مجدد بالانس یا موجودی اکانت خودتون رو چک کنید . به احتمال خیلی زیاد موجودی را خواهید دید . ارور already been redeemed راه حلی جز یکبار خروج و ورود مجدد به اکانت ندارد اگر دیدید بالانس یا موجودی اکانت شما هنوز مقدار قبلی هست لطفا با شخصی که گیفت کارت را ازش تهیه گردید صحبت کنید و مشکل را گزارش دهید تا موضوع را بررسی و اقدامات لازم را انجام دهد. 
در نهایت میتوان گفت برای خلاصی از ارور آلردی ردیمد بهتر است گیفت کارت خود را از سایت معتبر تهیه کنید.

ارور the code entered is not valid

ارورهای رایج گیفت کارت اپل
این ارور به شما نشان میدهد که کد گیفت کارتی که قصد استفاده از آن را دارید صحیح نیست و نیاز به اصلاحیه دارد . معمولا کسی که گیفت کارت را ازش خرید کردید باید کد صحیح را به شما ارائه کند ولی ممکن است شما استفاده کرده باشید و بطور مثال گیفت کارت اپلی که خریدید را تایپ کردید و هنگام تایپ کردن حرف یا عددی از آن را جا انداختید یا اشتباه تایپی دارید بهتر است این مورد را بررسی کنید و پس از اطمینان مشکل گیفت کارت را به فروشنده آن گزارش کنید. ساپورت اپل در این زمینه نیز کار خاصی برای شما نمی کند باید مشکل را خودتان حل کنید و وقتتان را با ارسال ایمیل به اپل هدر ندهید و در اخر از فروشنده گیفت کارت کمک بگیرید.

ارور the code you intered hasn’t been properly activated

ارورهای رایج گیفت کارت اپل
این ارور بطور واضح داره به شما اعلام می کند که کد گیفت کارت تهیه شده اکتیو نیست و باید کد را اکتیو کنید.
فراِیند اکتیو شدن گیفت کارت آیتونز به این صورت هست که شخص خریدار باید پس از خریداری کردن از مکانی که گیفت کارت را تهیه کرده بخواهد تا کد را برایش اکتیو هم بکنند. اینکار برای جلوگیری از سرقت گیفت کارت از طرف اپل و طی یک دستور العمل به فروشنده هایش می باشد.

از دست شما که یوزر نهایی هستید هیچ کاری برنمی آید و این کارت اپل باید مرجوع شود و فروشنده گیفت کارت موظف است که کد کارت را برای شما تعویض و محصول جایگزین ارسال کند.


ارور the itunes store is unable to process gift certificates at this time

ارورهای رایج گیفت کارت اپل
برای ارور بالا دو حالت وجود دارد، یا واقعا سرور آیتونز استور در حال حاضر مشکل دارد که حداکثر طی 12 ساعت باید مشکل حل بشود یا مشکل از فروشنده می باشد و شما باید کد گیفت کارت را جهت مرجوع کردن تحویل ایشان بدهید .

****در مواردی دیده شده که گیفت را چند ساعت بعد که مجددا سعی در ردیم آن دارید به شما ارور آلردی already been redeemed بدهد که در این صورت بالانس یا موجودی اپل آی دی خود را چک بفرمایید فقط قبل از آن یکبار از اپل آیدی تان خارج شوید و مجدد لاگین کنید.***


اگر دوست دارید هنگام ردیم کردن گیفت کارت خود هیچ استرسی نداشته باشید و با خیال راحت کارت اپل خود را ردیم کنید بهتر است ار فروشگاه معتبر آی آر بازی این گیفت کارت ها را تهیه بفرمایید.
برای خرید روی لینک گیفت کارت اپل کلیک کنید.
  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید