Alternate Text سبد خرید :
0
تریلر و زمان جدید انتشار بازی the last of us 2
icon

تریلر و زمان جدید انتشار بازی the last of us 2


پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399
| 947

Naughty Dog اولین تریلر جدید بازی The Last of Us 2 را منتشر کرده و همانطور که انتظار می رفت چالش های جدید درون آن دیده میشود. در حالی که دراین تریلر مواردی از افراد آلوده مشاهده می شود ، اما محور اصلی این تریلر با خشونت بین افراد عادی سروکار دارد و به نظر می رسد که الی بدجوری تحت فشار است.

تریلر و زمان جدید انتشار بازی the last of us 2
در تریلر می بینیم که سالهای سختی و بقا چگونه بر الی تأثیر گذاشته است، که در زخم ها و بریدگی های پشت او پوشانده شده است و به یک جنگنده بزرگ تبدیل شده است. او در تریلر چندین بار با جوئل ارتباط برقرار می کند و تصاویر واقعی وحشتناکی را می بیند. علاوه بر همه اینها جسدی که با تیروکمان هدف قرار گرفته شده نیز در این تریلر به نمایش گذاشته می شود، و همچنین چندین نفر که در یک مرکز خرید آویزان شده اند. الی با خشونت غریبه نیست و با اسلحه به سمت کسی که خارج از کادر است حمله می کند.

بازی the last of us 2 در تاریخ 30 خرداد منتشر خواهد شد. این تاریخ بعد از تاخییر در عرضه بازی به واسطه همه گیر شدن بیماری covid 19 از سوی naughty dog اعلام شده.

شما میتوانید با پیش خرید بازی the last of us 2  از سایت ما از امکانات نسخه پیشفروش این بازی استفاده نمایید و جزو نفرات اول تجربه کننده این بازی زیبا باشید.

همچنین شما میتوانید با خرید گیفت کارت پلی استیشن این بازی را بصورت مستقیم از اکانت خود خریداری نمیایید.

  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید